Poslovodja poslovne enote

Delovni čas
polni delovni čas
Trajanje zaposlitve
Določen čas, 12 mesecev
Poskusno delo (št. mesecev)
3
Urnik dela
dopoldan
Število delovnih mest
1
Dodatne informacije
Opis
VODJA POSLOVALNICE (M/Ž) - M/Ž ; OPIS DELOVNEGA MESTA:

IZVEDBA PRODAJNIH AKTIVNOSTI V PISARNI IN NA TERENU,

ISKANJE NOVIH IN SODELOVANJE Z OBSTOJEČIMI KLIENTI,

PREDSTAVITEV STORITEV NA PRODAJNIH SESTANKIH,

UREJANJE DOKUMENTACIJE,

 PRIPRAVA PONUDB, POGAJANJE, SKLEPANJE POSLOV,

ORGANIZACIJA, VODENJE IN RAZPOREJANJE DELA MANJŠE EKIPE,

RAZGOVORI S SODELAVCI O TEKOČIH ZADEVAH V POSLOVALNICI,

SKRB ZA REALIZACIJO PLANOV,

PODOBNA DELA PO NAVODILIH NADREJENIH, POTREBNA ZA OPRAVLJANJE GLAVNIH NALOG.

PRIČAKUJEMO:

IZKUŠNJE S PODROČJA PRODAJE IN VODENJA,

KOMUNIKATIVNOST IN TIMSKO NARAVNANOST,

 SAMOINICIATIVNOST, MOTIVIRANOST,

ODPRTOST DO NOVEGA UČENJA,

ORGANIZIRANOST, DELAVNOST, FLEKSIBILNOST,

ZNANJE ANGLEŠKEGA JEZIKA,

NAPREDNO ZNANJE RAČUNALNIŠKIH ORODIJ MS OFFICE,

VOZNIŠKI IZPIT B KATEGORIJE IN LASTEN PREVOZ.

NUDIMO:

 POGODBA ZA DOLOČEN ČAS Z MOŽNOSTJO ZAPOSLITVE ZA NEDOLOČEN ČAS,

ZAPOSLITEV DIREKTNO PRI NAROČNIKU,

VELIKO MERO SAMOSTOJNOSTI,

DELO NA TERENU IN V PISARNI,

-REDNO IN STIMULATIVNO PLAČILO,

DINAMIČNO IN TIMSKO DELO V MANJŠEM KOLEKTIVU,

FLEKSIBILEN DELOVNI ČAS,

MENTORSTVO IN SUPORT PRI UČENJU,

MOŽNOST OSEBNEGA IN PROFESIONALNEGA  RAZVOJA V USPEŠNEM MEDNARODNEM PODJETJU,

MOŽNOST NAPREDOVANJA IN RASTI ZNOTRAJ PODJETJA.

DELOVNO MESTO SE NAHAJA V NOVEM MESTU OZ. NA TERENU PO DOLENJSKI.
Delovne izkušnje (št. let)
3
Vozniški izpit
B
Znanje jezikov
angleški jezik razumevanje tekoče, govorjenje tek
Računalniška znanja
urejevalniki besedil - zahtevno, delo s preglednicami - zahtevno, delo z bazami podatkov - zahtevno, poznavanje računalniških omrežij - zahtevno, poznavanje operacijskih sistemov - zahtevno, računalniško oblikovanje - zahtevno
Rok prijave
26.05.2019
Lokacija
Država
Slovenija
Regija
Jugovzhodna Slovenija
Občina / Mesto / Kraj
Novo mesto
Kontaktni podatki za ta oglas
Delodajalec
ADECCO H.R. d.o.o.; ADECCO H.R. d.o.o., Poslovna enota Novo mesto
Naslov
KANDIJSKA CESTA 51, 8000 NOVO MESTO
Kontakt
MOHAR NINA, 041 788 041, nina.mohar@adecco.si
Ime prijatelja *
Prijateljeva e-pošta *
Vaše ime
Vaš e-poštni naslov
Sporočilo
Varnostna koda *
Ni komentarjev.
Za objavo mnenja, se je potrebno prijaviti
v uporabniški račun.
Trenutno ni nobenih ponudb.
Oglasi za primerjavo
Noben oglas še ni dodan na seznam za primerjavo.
Vpišite obvestilo
Sporočilo *
Uporabniško ime
Geslo
Ste pozabili geslo? Novo geslo