Dostavljavec

Delovni čas
polni delovni čas
Trajanje zaposlitve
Določen čas, 12 mesecev
Poskusno delo (št. mesecev)
4
Urnik dela
dopoldan
Število delovnih mest
1
Dodatne informacije
Opis
DOSTAVLJALEC PISEMSKIH POŠILJK (M/Ž) - M/Ž ; DELOVNE NALOGE OBSEGAJO:

OPRAVLJANJE SPREJEMA IN DOSTAVE POŠILJK IN SKLEPOV V POSLOVNIH PROSTORIH UPORABNIKOV,

DOSTAVLJANJE POŠILJK V POŠTNA SPRAVILIŠČA IN DOSTAVNIKE,

IZPRAZNJEVANJE POŠTNIH NABIRALNIKOV,

NAKLADANJE IN RAZKLADANJE POŠILJK,

PREVZEMANJE, PREVAŽANJE, IZMENJEVANJE IN ODPRAVLJANJE POŠILJK IN POŠTNIH SKLEPOV,

UPRAVLJANJE IN VZDRŽEVANJE DELOVNIH SREDSTEV,

IZVAJANJE DRUGIH PODOBNIH OPRAVIL, SKLADNO Z USPOSOBLJENOSTJO IN NAVODILI.

PRIČAKUJEMO:

ZAKLJUČENO III. STOPNJO IZOBRAZBE,

ZAKLJUČENO II. STOPNJO IZOBRAZBE IN 5 LET DELOVNIH IZKUŠENJ,

VOZNIŠKI IZPIT B KATEGORIJE JE POGOJ,

ZAŽELEN IZPIT A KATEGORIJE,

PRILAGODLJIVOST IN ODGOVORNOST,

SPOSOBNOST DELA S STRANKAMI IN KOMUNIKATIVNOST,

PRIPRAVLJENOST OPRAVLJANJA TERENSKEGA DELA,

NEKAZNOVANOST.

 DELOVNE IZKUŠNJE NISO ZAHTEVANE V PRIMERU ZAKLJUČENE III. STOPNJE IZOBRAZBE.

 NUDIMO:

ZAPOSLITEV ZA DOLOČEN ČAS 4 MESECE – ČAS USPOSABLJANJA,

MOŽNOST PODALJŠANJA ZA NEDOLOČEN ČAS V PRIMERU USPEŠNO OPRAVLJENEGA USPOSABLJANJA

REDNO IN STIMULATIVNO PLAČILO V VIŠINI 1.041,14 € BRUTO + DODATKI,

 ZAPOSLITEV NEPOSREDNO PRI NAROČNIKU

DELO V STABILNEM PODJETJU MOŽNOST RAZNIH IZOBRAŽEVANJ ZA NADALJNJI OSEBNI IN POSLOVNI RAZVOJ,

MOŽNOST SOFINANCIRANJA VOZNIŠKEGA IZPITA A KATEGORIJE,

DELOVNI ČAS OD PONEDELJKA DO PETKA, OBČASNO SOBOTE.
Vozniški izpit
B
Znanje jezikov
slovenski jezik razumevanje dobro, govorjenje dobr
Rok prijave
26.05.2019
Lokacija
Država
Slovenija
Regija
Jugovzhodna Slovenija
Občina / Mesto / Kraj
Novo mesto
Kontaktni podatki za ta oglas
Delodajalec
ADECCO H.R. d.o.o.; ADECCO H.R. d.o.o., Poslovna enota Novo mesto
Naslov
KANDIJSKA CESTA 51, 8000 NOVO MESTO
Kontakt
MOHAR NINA, 041 788 041, nina.mohar@adecco.si
Ime prijatelja *
Prijateljeva e-pošta *
Vaše ime
Vaš e-poštni naslov
Sporočilo
Varnostna koda *
Ni komentarjev.
Za objavo mnenja, se je potrebno prijaviti
v uporabniški račun.
Trenutno ni nobenih ponudb.
Oglasi za primerjavo
Noben oglas še ni dodan na seznam za primerjavo.
Vpišite obvestilo
Sporočilo *
Uporabniško ime
Geslo
Ste pozabili geslo? Novo geslo